Labeletiket IEZZY Zebra 880199-025D 51x25mm 25mm wit permanent 2580st
Bestellen per 4 ROL
6,09
Zet op verlanglijstje
Neem direct contact op:
info@buropoint.nl
Gewoon leverbaar
Toevoegen aan favorieten
  • Artikelomschrijving & specificaties
  • Documenten
  • Accessoires
Artikelomschrijving
  • Zebra compatible (880199-025D) labels 51x25mm.
  • Thermo top.
  • Kern 25,4 mm.
  • diameter 127mm.